Meydan-hane

Meydan-hane olarak size daha iyi hizmet verebilmek için uzayın derinliklerini keşfetmeye devam ediyoruz.
bizimle hayal edim
Şerif Temizkan
General Manager

Şerif TEMİZKAN

Şerif Temizkan
Mehmet Koçaslan
Deputy General Manager

Mehmet KOÇASLAN

Mehmet Kocaslan

Big boss'dan sonra gelen adam yani ikinci Patron. Kendisi tam bi tüccar alım, satım, ofisi içi her sorunu çözümler nede olsa Kayserili ''Gadasını Aldığım''

Mehmet Koçaslan
Mustafa Tunç
Project Manager

Mustafa TUNÇ

Mustafa Tunç

Kendileri tam bir proje canavarı, ofiste proje dahil diğer bütün işleri de halletme becerisi var kendisinin. Elinde gitar olduğuna bakmayın müzisyen değil ama seviyor kendisi şarkı söylemeyi hevesini alsın diye o şekilde shopladık resmini. Kendisi çok candır, Bir de her akşam ''mail atmayı unutmayın beyler'' demese! :)

Duygu Maden
Human Resources

Duygu MADEN

Duygu Maden

Karşınızda İnsan kaynakları! İnsanın kaynağı, hammaddesi, yapıtaşı kendileri. Mecbur biraz övmek gerekiyor. Ne de olsa İK kendileri! Sağ olsun bizim için çalışıyor kendileri, yemek kartlarına da zam yaptırdı daha ne olsun. Kendisi dob dobra, neşeli güler yüzlü bir arkadaşımız gülen yüzü hiç solmasın inşallah. Bu arada Yaz'a düğünümüz var...Eniştee zordur almak bizden kızı:)

Duygu Maden
Fatih Altay
Art Director

Fatih ALTAY

Fatih Altay

Bu şahıs da benim! Herkes için yorum yapan ‘’manyak’’ var ya o işte! Kendisi bu aralar rejimde her gün yoğurt kaşıklıyor çok kilo almış beyefendi. Kendisi tasarım ödülü almış bir arkadaşımız ama ofis içinde kazma, kürek çiziyor diye söylentiler var.

Erkan Alagöz
Graphic Designer

Erkan ALAGÖZ

Erkan Alagöz

Kendisi bu işe gönül vermiş bir arkadaşımız çizgisi düzgün ATL & BTL her konuda bilgisi var maşallah nede olsa semtimizin çocuğu kendisi. Art direktörün yerinde gözü var diye bir söylenti dolaşıyor ama hadi hayırlısı.

Erkan Alagöz
Kübra KAYABAŞLI
Grafic Designer

Kübra KAYABAŞLI

Kübra KAYABAŞLI

Hanım hanımcık diye başlıcam söze ama hiç de öyle değil hem atarlı hem ters belli olmuyor sağı solu. İlk zamanlar soru sormaya korkuyorduk sonradan değişti tabi bisküvi bile ikram ediyor şimdi bize. Genç yaşına rağmen çok yetenekli işini severek yapıyor önünde uzun bir yol var daha çok çalışırsa kısa zamanda çok iyi yerlerde olacağı kesin…

Hakan Şenova
Full Stack Devoloper Team Leader

Hakan ŞENOVA

Hakan Şenova

Güne ''Ne yiyoruz'' diye başlayan bir arkadaşımız kendisi. Yemek yemeden HTTP 404 hatası veriyor, yemekten sonra işine Deadlock oluyor kendisi. Çok sıkıya gelemeyen kendine has rahat bir çalışma şekli var Hakan ''beyin'' bir de takım lideri olmanın avantajıyla bitti mi o iş? yYazalım onu bugün Ertan gibi v.s. sorgulamaları oluyor tabi.

Hakan Şenova
Turgut KARAGÜL
Full Stack Devoloper

Turgut KARAGÜL

Turgut KARAGÜL

Turgut bey çok mübarek bir insan tam bir aile babası kendisi, bir kaç takıntısı var kendisinin ama onu da çözücez inşallah. Cuma gününün geldiğini onun sayesinde anlıyoruz, hadi namaza beyler deyip haftanın bittiğini hatırlatıyor sağ olsun bize. Bu arada Allah kabul etsin abi...

Ertan AKPINAROĞLU
Full Stack Devoloper

Ertan AKPINAROĞLU

Ertan AKPINAROĞLU

Hakan abisinin söyleyişi ile namı değer tırtıl Ertan. Lakabı tırtıl ama kendi pire gibi maşallah 4 ayda oyun yazar, 1 sene oynasan bitiremezsin oyunu. Genç yaşına rağmen müthiş bir yetenek ve ileride adı ünlü yazılımcıların arasında geçicek bir arkadaşımız kendisi.

Turgut Karagül
Ayşegül ÇIĞRIKÇI
Full Stack Devoloper

Ayşegül ÇIĞRIKÇI

Ayşegül ÇIĞRIKÇI

İçerikler hazırlanıyor

Alper Civelek
Backend Developer

Alper CİVELEK

Alper Civelek

Alper doğuştan astronot sanırım elbise bir tek ona cuk oturdu. Bence lakabı Marlboro Men olmalı, marka ile aralarında inanılmaz bir bağ var. Bir ara kendisi yoğunluktan BSoD (Mavi ekran) veriyordu ama geçti şimdilik. Entegrasyon kısmını çözümleyen dev adam...

Alperen Civelek
Eren Salihler
Backend Developer

Eren SALİHLER

Eren Salihler

Eren çok önceden var olmuş ama varlığını kendi de geç bulan ve şuan kendini de aşan bir yazılımcı bir arkadaşımız. Yazarken yoruldum he... Kısaca takım adamı, ver topu atsın golü... Bu anekdot'da doğru bir takım olduğumuzu gösteriyor aslında.

Faruk KAKŞİ
Backend Developer

Faruk KAKŞİ

Faruk KAKŞİ

Biz ortak bir amacı paylaşan, kültür ve değerleri ile yaşayan bir ekibiz! Heyecan verici yolculuğumuzda bize yol arkadaşı olacak, kültür ve değerlerimizle uyumlu adayları meydaneticaret ailesine kazandırmak en büyük tutkumuz.

Faruk KAKŞİ
İsmail Görünmek
Frontend Developer

İsmail GÖRÜNMEK

İsmail Görünmek

Responsive İsmail... Her tasarıma abi responsive'mi (duyarlı) mı demesi yok mu canım benim ya... İsmail'in tasarımlara tepkisi vizontele filmindeki replik gibi akü komple yok baba:) Arkadaş 6 aydır karar veremeyip bir araba alamadığı için uzun uzun yürüyüşler yapmaya devam ediyor.

Serkan EKEN
Frontend Developer

Serkan EKEN

Serkan EKEN

Nerden başlasam nasıl anlatsam ooooo doymayan Serkan, ooooo minik tırtıl Serkan… Minik tırtıl dedik ama kendisi minik, fiilen değil bildiğin atlas kelebeği gibi. İştahım yok abi bugün dediğinde bile 1,5 adana götürüyor. Yediğinin hakkını veriyor ama pire gibi de çalışıyor maşallah, yeni jenerasyonun kafalar zehir.

Serkan EEKENkinci
Ercan ÇİÇEK
Flutter Developer

Ercan ÇİÇEK

Ercan ÇİÇEK

Aslen Bursa’lı bir arkadaşımız, atalarının Viking’den göç ettiğini hatta kendisinin Viking Kralı Ragnar Lodbrok’un kuzeni olduğu söyleniyor şahsen ben inanmadım ama gelir gelmez MacBook’u kaptı ordan bi uyuzlanmadım değil hani… Ercan’da bana maaş vermeyin aylık 2000 TL yemek kartı verin yeter diyenlerden

Gökhan ARAGÜLÜ
Game Software Specialist

Gökhan ARAGÜLÜ

Gökhan ARAGÜLÜ

Bizimle oynama Gökhan… Yapacaksan yap şu oyunu artık biz de biraz oynayalım :) Gökhan ekipte oyun yazılımı yapan arkadaşımız güzel senaryolar iyi oyunlar bu sene sizleri bekliyor demedi demeyin…

Gökhan ARAGÜLÜ
Busra Yesil
3D Artist

Büşra Yeşil

Busra Yesil

Sanırım bize normal gözle bakmıyor kinayeli gözlerle 3D bakıyor bize :) Kendisi tasarımda motionla devam etmek istemiş ve genç yaşına rağmen çok yetenekli. Dipnot bizim ekibimiz gerçekten çok genç…Bir kaç tane uzay boşluğunda yaşlanmayı reddedenler var tabi

Yasin Tayyar
Digital Marketing Specialist

Yasin Tayyar

Yasin Tayyar

SEO Yasin, dijital market ondan sorulur evde salça mı eksik anında bulur getirir sana:) Geleneksel pazarlamaya kafa tutan adam. Akşama kadar sosyal medyada like yağdırıp duruyor, birde üstüne spend yapıp para harcıyor ya. Patrona sırf zarar birde ay başı maaş alıyor ben olsam kovirem:)

Yasin Tayyar
Betül Ekinci
Customer Representative

Betül EKİNCİ

Betül Ekinci

Değerli Müşterilerimizin sorun ve önerilerini yorulmadan özveriyle dinleyen müthiş insan Betül. Her soruna bir çözüm bulduğu için kısaca biz ona çöz-be diyoruz.

Kaniye Görgülü
Office Lady

Kaniye GÖRGÜLÜ

Kaniye Görgülü

Ofisin en kıymetli çalışanı bence... Bizim ofis er gazinosu gibi olduğundan kaniye hanım olmasa masaları, tuvaletleri, mutfağın o halini düşünmek bile istemiyorum. Sabah simidin yanındaki tavşan kanı çayımızı, kafamızın basmadığında bizi açan kahvemizi ona borçluyuz. İyi ki varsın kaniye hanım.

Betül Ekinci
meydaneticaret