Xml Tedarikçi Entegrasyonlar

Temin ettiğiniz XML yardımıyla ürünlerini kendi E-Ticaret sitenize aktarıp satışlara hemen başlayabilirsiniz.
zaman-akip-gitmesin
xml-right

Xml Tedarikçi Entegrasyonları

Meydaneticaret.com E-Ticaret paketleri ile Xml Tedarikçi Entegrasyonlarını kolaylıkla yapabilirsiniz.

  • E-Ticaret sitenizde ürünlerini satabileceğiniz tedarikçi firmaları bulabilir, kendi ürünlerinizi farklı platformlarda satışa sunabilirsiniz. Sitenizin XML yapısının tedarikçinizin XML altyapısına uyumlu hale getirilmesini sağlayabilirsiniz. Bu konuda XML dönüşüm ve tedarik şirketlerine başvurabilirsiniz
  • E-Ticaret sitelerinin varlığının devamı, güncel ürünlerin eklenmesi, satış isteklerinin karşılanması ve ürünlerin ivedi bir biçimde teslim edilebilmesi ile yakın ilişkilidir. Binlerce ürün bulunduran online alışveriş sitelerinin ürünlerinin birer birer eklenmesi, bu verilerin ayrı ayrı toplanması, fotoğraflarının çekilmesi ya da bulunması, çok uzun zaman kayıpları ile mümkün olabilmektedir.
  • meydaneticaret E-Ticaret (online alışveriş) sistemleri, XML alt yapısıyla ürünlerini bayilerinin kullanımına sunan tedarikçiler ile entegre olarak, online alışverişe başlamak isteyen girişimcilerin vakit kaybetmeden ürünlerini sitelerine yerleştirerek, ticarete başlayabilmeleri için imkân sağlamaktadır.
  • Bu hazır gelen ürünlerin sitelerde yer alabilmesi için, tedarikçi firmalarla online alışveriş sitesini kuran girişimcilerin görüşmesi ve gerekli bayilik anlaşmalarını yapmaları gerekiyor. Sonrasında tedarikçi onay vermiş olduğu durumda, her tedarikçinin ürünleri meydaneticaret online alışveriş sistemi kullanan girişimcinin kullanımına açılmaktadır. Girişimci bundan sonra isterse bu ürünlerin tamamını isterse bir kısmını sitesinde satışa çıkartabilir.
meydaneticaret